| anonim_4396 a întrebat:

Se fac undeva cursuri de dans tiganesc? Daca e cineva din Tg.Mures imi poate spune si mie unde?big grin
Cu exceptia Ansamblului Muresul...Deci fara dans popular, numai tiganesc...straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flav tongue doar culoarea e de mine laughing Nu stiu cum o sa dansez sambata laughing
Gia, am vazut la Petru Maior un afis cu cursuri de dans, nu scria si de tiganeste dar poti suna sa intrebi.Mai stiu in Reghin, in Mures nu ma prea pricep big grin In Reghin se fac cursuri la Gliga sau la Casa de Cultura. Poti incerca in Mures la Casa de Cultura, poate se fac si acolo.Bafta! Daca nu reuseseti, o rog pe o prietena sa te invete. Tinem legatura.happyA...si daca nu ai drum pe la Petru Maior, eu voi merge pe acolo peste 2 saptamani, ma pot uita dupa un numar de telefon.

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

laughing vezi ca e un user Adina pe care eu o poreclesc (alint) tigancusa..intreab-orolling on the floor si e si de acolorolling on the floor

| Munchkin a răspuns:

De ce nu vrei tu mai bine un dans oriental?

| Haydee a răspuns:

Sigur ca se fac cursuri.Recomand cele mai bunewinking...in Satrabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Adina la Universitatea Petru Maior din Tg.Mures?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, Gia, la Univ.Este un panou pe stanga, spre corpurile R.Acolo este afisat si orarul...Pe acolo vazusem un afis.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Adina sora mea e la facultate acolo si astazi trebuie sa mearga... i-am spus sa se uite ea si daca nu gaseste iti spun...si te rog sa ma ajuti tu daca ea nu o sa gaseasca happy dar te anunt mai tarziu happy pana atunci, multumesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sunt din cta
la noi nu stiu unde se fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La clubul copiilor la dansuri moderne. noi facem acum. in 2011 dans tiganeeesc.

| gingasul a răspuns:

Esti tiganca? sau de ce intrebi?