| Luluuu123 a întrebat:

Vreau sa imi iau pennyboard dar nu stiu ce sa aleg. Pennyboard de la un magazin normal, cu roti de silicon, fara sa il pot testa, sau pennyboard cu roti de plastic/silicon de la Decathlon?
Nu vreau sa imi iau nici chinezarii, dar nici sa nu treaca de 150 de lei.

2 răspunsuri:
| wpAbby a răspuns:

Nu m-am gandit mult la raspuns pentru ca este clar.Decathlon are lucruri de firma la un pret acceptabil.Si eu mi am luat un pennyboard cu roti de silicon pe care am dat 100 de lei si inca mai ma dau pe el.

| AllexanderMahone a răspuns:

Mda...tot ce iti pot spune este ca Decathlon e un magazin cu lucruri de firma si daca vrei sa iti iei de acolo chiar iti recomand sa iei de la Decathlon