| smile20000 a întrebat:

Se poate intampla ceva daca creez un blog? Adica eu nu vreau sa afle parintii. funda

Răspuns Câştigător
| Tsunade99 a răspuns:

Pai nu iti dai datele personale pe el. Si eu am creeat bloguri si nu se intampla nimic, adica ce ar putea sa se intample?
Un blog nu e facebook, daca nu stiai, si 1 la 100 dintre oameni isi dau numele real. Funda?

6 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Nu se intampla. E un site ca oricare altul, jurnal personal sau un loc in care iti manifesti pasiunile. Ca si platforma unde sa-ti faci blogul, incearca www.ucoz.ro care e complet in limba romana si primesti multe avantaje in mod gratuit!

| EviLdOll a răspuns:

Nu se intampla nimic... poti sa iti faci un blog.parintii nu am ce sa iti faca si in plus poti fi atenta sa nu afle dar sa nu scrii pe blog cine stie ce prostii.
..bafta.

| AzaghastDxFyuro a răspuns:

Sterge istoricu duapa ce intri pe blog.

| danutz24 a răspuns:

straight face ce sa se intample.lol stai calm/a.

| alex_3858 a răspuns:

Nu se intampla nimic este ca un site numa ca el al tau dar acum depinde pentru unle bloguri trebuie sa platesti taxa lunara cu people card si mi se pare ca taxa e 8-9 euro dar daca iti faci un blog free nu o sa platesti nimic. funda?

| EllyPff a răspuns:

Nu intrii pe blog cat sunt parintii in jurul tau sau daca te vad si intreaba le zici ca e al altcuiva si ti-a zis sa ii faci un articolwinking