| pitbullbulterier a întrebat:

Se pot cumpara cartele cu credit 0? Daca da se gasesc la magazine?
Dupa ce imi cumpar, peste cateva zile o pot incarca? Si daca nu o folosesc decat sa imi vina bani si sa îi dau mai departe se activeaza vreo optiune care sa imi ia din credit?
Dupa ce am primit banii pot sa îi dau mai departe?
Ce valabilitate o sa aiba creditul?
Dau funda

1 răspuns:
| Daniel_Enache_1981 a răspuns:

Depinde pe ce retea.La cosmote sau frog sant cartele care se dau gratuit fara credit dar ulterior trebuie incarcata cu 5 euro apoi trebuie sa ati activezi o extraoptiune care vrei tu