| Decebalul a întrebat:

Mi-am luat o cartele cu numar de 5 euro si am activat creditul pe ea. Cand am activat creditul, am primit un mesaj in care imi spunea ca daca trimit un mesaj cu teztul credit la 321 primesc cei 5 euro inapoi. Asta s-a intamplat azi dimineata.Problema e ca imi trebuie 2 euro ca sa imi cumpar ceva intr-un joc. Daca trimit mesaj la 321 si primesc euro inapoi, voi mia putea obtine creditul dup ce mi-am cumparat cel necesare?

1 răspuns:
| kosmyn07 a răspuns:

Nu treaba asta poti sa o faci doar daca ti sa activat automat o extraoptiune si tu vrei sa iti activezi alta asa iti da creditul inapoi