| fsdfdsfdsf a întrebat:

Se spune ca TPU. Sunt toti pentru unul. Acum, cine ma poate ajuta sa imi fac si eu tema la romana?batting eyelashes Adica sa-mi explice cum e cu analizatul ca nu prea mai stiu. Trebuie sa analizez cateva chestii. Cine vrea sa ma ajute sa spuna pe privat. Va multumesc mult TPU >:d

4 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Anonim daca cineva nu intelege ceva se intreaba nu spuntem nascuti sa intelegem totul.

| Liviu a răspuns:

Si ce facem impartim nota?
Sau care din noi ia nota?big grin

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai daca e vorba de analiza de verbe sau d'astea, te pot ajuta cu cea mai mare placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as ajuta, insa nu-i corect sa trisezi, auzi de ce nu intrebi un parinte sau, daca nu se pricep - ca nu toti sunt genii (scuze nu doresc sa-i insult)-intreaba un profesor adica mai mereu cand eram in scoala generala imi spuneau "intreaba daca nu stii ceva ". In fine nu trebuie te folosesti de altii pentru a intelege ceva ce nu stii.