| monica23 a întrebat:

Am de facut un proiect "Ce ne spune data nasterii?" prin care ar trebui sa "analizez" toti elevii din liceu din acest punct de vedere. Problema este ca trebuie sa argumentez de ce am ales aceasta tema... tema care a fost aleasa prin tragere la sorti. Care ma poate ajuta cu o idee de argument? Ms anticipat kiss

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Leaga-te de zodiac,si tot asta iti poate fi argumentarea:"in zodiac se spune ca persoanele nascute in data de aflate in zodia cutarica sunt calme, entuziasmate, teatrale ...ETC"

| znstr a răspuns:

Poate pentru ca vrei sa aflii mai multe despre ei,sa stii punctele slabe sau forte ale anumitor persoane, sa aflii ce le place, ce nu.big grin