| Andreea9222 a întrebat:

Se transmite pe vreun site sau post TV meciul Unirea Urziceni-Zenit? Si daca da, unde? Pe ce site sau la ce post? fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posturile romanesti nu-l transmit. http://pariori.blogabet.com

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se transmite pe www.fotbal-hd.tk si www.hd-sport.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partida dintre Unirea Urziceni si Zenit Sankt Petersburg va fi transmisa in direct, dar nu in Romania, ci in Rusia. In Romania, Pro TV a fost interesata de transmiterea in direct a meciului, insa oferta pe care au facut-o, 20. 000 de euro, n-a fost pe placul ialomitenilor, care au cerut 50. 000 de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partida dintre Unirea Urziceni si Zenit Sankt Petersburg va fi transmisa in direct, dar nu in Romania, ci in Rusia. In Romania, Pro TV a fost interesata de transmiterea in direct a meciului, insa oferta pe care au facut-o, 20.000 de euro, n-a fost pe placul ialomitenilor, care au cerut 50.000 de euro.