| poly_4749 a întrebat:

V-a placut de Unirea Urziceni la meciul cu Liverpool?

Răspuns Câştigător
| Dj Boalca a răspuns:

Da, degeaba insa daca nu avem stadioane in toata tara si ne zgarcim sa cumparam jucatori si sa le dam salarii decente

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Vad niste comentarii pe aici, de ma doare capul, doar de dragul de-a raspunde si sa se bage-n seama aiurea.
Da, mi-a placut! N-au mai facut anti-joc, au alergat, si-au creat ocazii, au jucat cu tupeu, curaj si ambitie. Valoarea si-a spus cuvantul bineinteles, dar n-am mai vazut aceeasi mentalitate de roman care clacheaza cand sunt condusi de-o echipa mai buna, care nu alearga dupa minge si nu se zbate.
Felicitari Unirea, au iesit cu fruntea sus de pe gazon.

| Vizitiul a răspuns:

Deocamdata nu avem valoare ridicata, dar apreciez ca am luptat, am pus suflet in ceea ce am facut.

| Silvia a răspuns:

Vai de eeei!

| User a răspuns:

Unirea a jucat senzational. scorul e mincinos. Apararea s-a prabusit din momentul iesirii lui Galamaz, si sincer cred ca ne calificam daca nu se accidenta. Si astia care comentati aiurea. mai bine abtineti-va. Macar Unirea a pierdut cu Liverpool, nu cu Galata, Fener, Sparta, Zagreb, Copenhaga, Elfsborg sau Nijmegen. + ca au jucat fotbal nu turca.

BRAVO UNIREA!

| daniDeeDee a răspuns:

Ei nah...si ce vroiai frate? Sa-i bata Unirea...sa fim seriosi!

| Puiutz a răspuns:

Bine acum... e mare diferentastraight face. Nu se comparahee heeoh go on.
Totusi 1 gol, e bun si alalaughing.
E de admirat ca au avut sansa sa joace cu ei.

| Roby67 a răspuns:

Sincer sa fiu, nu. Liverpool au facut golurile care le trebuia si pleaca acasa.
Pacat ca s-a terminat cu scorul asta.

| 334499 a răspuns:

Pana-n min 20

| Alex_7297 a răspuns:

Bă tu ţi-ai făcut două conturi : "poly şi Dj Boalca" şi de pe poly pui întrebările, răspunzi de pe Dj Boalca şi îţi dai "fundiţe" singur?laughing

| xlmpq a răspuns:

Primele 25 de mintongue

| Ana a răspuns:

Nu deloc big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, au jucat bine.Nu putea mai mult in fata unei echipe ca Liverpool.