| anonim_4396 a întrebat:

Se uita cineva pe camerele de supraveghere de la BAC? Am sosotit putin cu un coleg si mi-e ca ma trezesc cu respins...

Răspuns Câştigător
| Tomicox99 a răspuns:

Nu, raman in arhiva scolii, se uita doar daca suspecteaza pe cineva ca a copiat sau daca fac unii contestatii

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Stai complet calm. Nu se intampla nimic

| brokxy a răspuns:

Sincer eu nu cred ca sta cineva 3 ore sa se uite in continuu. Si daca se uita poate se uita doar putin. Cred ca acele camere sunt doar pentru a avea o dovada daca sa zicem te vede supraveghetorul ca ai soptit.

| Vanesa87 a răspuns:

Da,se uita, mai ales in timpul examenului, atata timp cat pana acum nu ai patit nimic, de acum clar nu ai ce sa mai patesti, nu ai facut nimic grav

| PiouelPol a răspuns:

Daca nu te-a scos din examen, atunci sunt mici sansele sa se mai intample de acum ceva