| Mihaella262 a întrebat:

Pot exista camere de supraveghere in camerele unei pensiuni? thinking

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Legal nu se poate.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Se poatre și legal dacă se poateface dovada că nu încalca intimitatea locatarilor camerei de hotel.Adică să nu fie amplasate în baie, toalete, etc.numai strict în locri are nu sunt intime, și scopul este supraveghesrea în vederea identificării pesoanelor ce sustrag bunuri din camerele pensiunilor și sau abuzează de ofertele acestora.Succes

| Liviu a răspuns:

In mod normal sub nici o forma nu ar fi legal,poate e un cuplu care doreste momente intime,poate e un barbat cu o prostituata, nu conteaza cine, poate sa fie si un barbat singur sau o femeie, poate se schimba, poate umbla mai naked happy Eu cand e vara si sunt singur umblu mai mult naked si ar fi cam aiurea sa aflu ca sunt camera de luat vederi prin casalaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic si legal doar in spatiile publice - holuri, receptie, restaurant