| JonD a întrebat:

Seara TPU! Pentru fanii t.a.t.u.S-au reunit fetele sau a fost numai pentru show-ul de aseara? Daca nu, credeti ca se vor reuni?!?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din câte am auzit sau reunit pentru o perioadă mai mare de timp.

| EvangelineLovin a răspuns:

Ele au zis ca s-au reunit nu doar pentru aseara, si au si album nou.

| Trippy a răspuns:

A fost numai pentru show.

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Nu sunt fan, dar am inteles ca s-au reunit numai pentru show.

| Alle11 a răspuns:

Din pacate la pro fm si la Vocea Romaniei si pe net....au zis ca sau reunit pentru a promova un nou album si 12 sau 13 ani de t.A.T.u, deci din cate stiu sau reunit numai pentru show si au zis ca inca discuta ce se va intampla cu t.A.T.u si daca se vor reuni asta se va intampla peste 10 ani...si ele sau desparit in 2011 deci mai avem de asteptatcrying