cami
| cami a întrebat:

Semestrul asta, cat iasa media?

Răspuns Câştigător
| calin_8208 a răspuns:

Hehe, sunt in a 10-a si in comparatie cu voi fetelor big grin sunt jalnic. O sa-mi iasa media intre 8 si 8. 10. Numa ca eu doar in clasa sunt atent, pentru ca acasa ies cu prietenii si stau la calc.

40 răspunsuri:
| DeniSa_9048 a răspuns:

Anu trecut mi-a iesit media generala 10 anul asta nu stiu.

| pretty27girl a răspuns:

In a 5-a la tot 10 in afara de : mate, info, bio
sper ca la rom sa iau media 10!
deci 9 si jumatate cam,...

| pretty27girl a răspuns:

Revi tot eu, deci media in a5a pe sem 2 im iese vreo 9, 70

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, experta TPU... dar unde-i gramatica? Eu stiam :,, cat iese media?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ciuda faptului ca am 8 in teza la istorie si inca cateva note mai micute, n-am nicio medie de 9 sau mai mica, deci 10 fix:X. Sunt a 8-ahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Media la liceul meu se calculeaza la sfarsitul anului si ce ma bucur ca nu prea am "iubit"scoala semsetru` asta, mai mult chiulul :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat intra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce toata lumea e curioasa ce medie ii iese celuilalt? Cel putin, prin faptul ca aici nu poate verifica nimeni si totul e pe baza de incredere. Mai mult conteaza un rezultat la o olimpiada, decat o medie, care e posibil sa nu te ajute la nimic, poate doar la o bursa simbolica, asta cel putin la liceu. Si nu, nu sunt o frustrata cu medii mici, care tine teorii, doar ca e ciudat cum multe persoane judeca doar in functie de medie, si nu de caracter. Adica, cu ce ma ajuta pe mine sa stiu ca x are media generala 9 si eu 9. 70. Ii sunt oare superioara?

| bianka_7238 a răspuns:

8. 93

| AdnanaIoanaaa a răspuns:

Deci. a8a. e asa de grea...si mai am si numa profi...sifilitici.--" sper ca peste 9, 70.si is primalaughing)

| helena_9804 a răspuns:

Am 3 medii de 9.in rest 10, nu prea ma impac cu fizica.happy