| mitzachan a întrebat:

Cam cat ar trebui sa iasa media totala pe semestrul 1 clasa9, pentru a fi considerata una buna? :*

6 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Si eu sunt a 9-a.
Mie imi iese cam 9, 47.
Depinde de tine.
O medie buna poate fi si +8

| Valenziana a răspuns:

| XXXray a răspuns:

Fiind la liceu este important sa treci. Dar o medie buna ar fi de la 8 in sus.

| DdDdH a răspuns:

8,50 - 9 este o medie buna pentru semestrul 1 insa trebuie sa te tii mai bine in al 2-lea semestru. Daca ai sub 8 nu este vreo problema depinde si la ce liceu te aflii si ce colegi ai. Te sfatuiesc sa inveti mai bine pe sem 2, bafta!

| Ghete_Maria-Elena_1994 a răspuns:

Cam peste 8. Ideal ar fi 10!

| Atotstiutoarea901 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 8