| Zzzo a întrebat:

Seruslaughing Ce mai >faceti?: Imi plac foarte mult hainele :X Sunt pasionata de designer atat vestimentar cat si designer interior >: Ador sa croiesc haine si sa amenajes camere (online) da nu gasesc nicun site online de asa ceva dor joacuri barbie, stardoll etcsad Ma puteti ajuta? [vot+funda]

Răspuns Câştigător
| Ianys a răspuns:

Intra in Second Life. Daca stii sa folosesti un program de grafica, cum ar fi Gimp sau Photoshop, vei putea sa creezi hainele tale, si chiar sa le imbraci