| anonim_4396 a întrebat:

Si opusul unei intrebari anterioare (pusa de alt user) : Daca ai fi nevoit/a sa renunti la ceva din viata ta la ce nu ai renunta pentru nimic?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

La familie si la demnitate.

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La sinceritate si la ironie.Niciodata nu as putea renunta la elelaughing

| Silvia a răspuns:

La mama.big grin

| MM a răspuns:

La persoanele dragi mie.

| emy a răspuns:

La omenie, la bun simt, la credinta.Cam astea.

| IcsD a răspuns:

La familie. la viata...

luciana
| luciana a răspuns:

Nu, nu as renunta la Demnitate, la Respect, la Onoare, Sinceritate, la Credinta in D-zeu, si la Speranta, dar in oricare din aceste cazuri, Nu as renunta sa raman Dreapta si Neclintita in fata Greutatilor Vietii... Lucien.

| Kidu a răspuns:

La familie si singura mea prietena adevaratahappy

| Jonsdottir a răspuns:

La... mine(la persoana mea) thinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La demnitate si la coca-cola big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Dumnezeu cel în 3 ipostasuri: Dumnezeu Tatăl, Dumnezeu Fiul şi Dumnezeu Sfântul Duh, Domnul de Viaţă Făcătorul - Sfânta Treime... în rest, aş renunţa la orice! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La familie. Ei m-au suportat atatzia ani. Uneori nu ma suportam nici eu. Tin la ei prea mult si ei tin la mine asa ca daca sunt dator in viata asta cu ceva; atunci sunt dator la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La familie si la prietenii adevarati:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
La iubire, sinceritate, altruism, seriozitate, respect, etc.
Pa, pa.

| geany_6563 a răspuns:

Eu nu as renunta pentru nimic in lume la mama si tata