| alinus10 a întrebat:

Site-ul "filehost.ro" are virusi sau este scanat?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Site-ul propriu zis nu are virusi http://filehost.ro/ ->este un site de hosting (de gazduit fisiere). Acum, fiind un site de gazduit fisiere, oricine poate sa incarce pe el diferite pachuri cu virusi sau orice alte traznai. Eu acum de ex pot sa incarc cate pachuri vreau ->toate virusate si apoi sa pretind ca sunt jocuri ->si tu sau altii descarci ->in principiu te virusezi!
Sper ca ai inteles care este treaba cu toate site-urile de hosting!
bafta!

1 răspuns:
| Amorezatul a răspuns:

Ambele!