| Danyel129 a întrebat:

Slaut TPU am o intrebare.Cine ma poate ajuta cu ceva in legatura cu siteul www.clopotel.ro? Cand intru pe site imi apare ca "Accesul tau pe acest site a fost interzis" si as vrea sa intru din nou.Cine poate sa vorbeasca va rog cu administratorul sitului ca sa ma lasa din nou pe site? Va rog din suflet si dau si fund. A numele meu pe clopotel este Fireman777.

Răspuns Câştigător
| Bibbi1507 a răspuns:

Hey! Am vorbit cu seful site. ului si a zis ca nu mai poti intra niciodata. DE CE?thinking a zis sa te intreb de niste poze...pe care le.ai pus cand erai membru.de continutul lor. FUNDA?

4 răspunsuri:
| ruxyrusu a răspuns:

Cred ca daca contul tau iti este respins, inseamna ca pagina ti-a fost raportata de ceilalti si astfel nu poti sa intri.

| Bibbi1507 a răspuns:

As putea vorbi eu...iti dau raspuns daca mai poti intra maine sau cand imi raspunde la msj

| dariuseca a răspuns:

Si mie mi se indampla asta da nu stiu de ce?

| dariuseca a răspuns:

Eu am asteptat 4 zile si acum imi apare site. ul