| anonim_4396 a întrebat:

So HANNAH MONTANA
Ce e asta, de ce e innebunita atita lume dupa... "chestia asta"...
Sa nu credeti ca nu am cautat pe net...
Chiar nu imi dau seama... lamuriti-ma si pe mine va rog...
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mihaela_2782 a răspuns:

Te lamuresc eu: Deci exista o adunatura de copii care viseaza la o viata de vedeta, au vazut un film cu o tipa care se sparge in figuri pe scena si se da,, mare vedeta" si li se pare,, cul". Prin urmare in loc sa isi vada de viata lor o venereaza pe regina pitipoancelor: Hannah Montana.
Pe scurt acest fan club e asemanator cu cel al lui Paris Hilton cu armata ei de blonde... big grin

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MAi mare porcarie ca asta n-am vazut. o curva penala care se crede vedeta, maine poimaine o vedem in filme porno si pe asta, numai curve, si stea de; la 5 ani incep sa fie curve de mici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MAi mare porcarie ca asta n-am vazut. o curva penala care se crede vedeta, maine poimaine o vedem in filme porno si pe asta, numai curve, si stea de ;la 5 ani incep sa fie curve de mici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah montana nu a murit ci un om bolnav a nascocit totul

| lullaby57657 a răspuns:

Toti sunt inebuniti pentru ca e vedeta pop

| lullaby57657 a răspuns:

Hai ma ca sunteti chiar nesimtiti eu am 10 ani si o ador din toata inima

| Panda a răspuns:

Aoleu nu o suport