| biank_2628 a întrebat:

Ce credeti despre Miley Cyrus? Dar Hannah Montana? Cine are aceeasi parere ca si mine primeste

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Miley e viitoarea Britney Spears.

| Aℓex a răspuns:

Heii`! Miley Cyrus pentru mine este o persoana buna cu stil care stie ce este muzica adevarata la fel ca si alte personalitati muzicale.Pentru mine este un egzemplu in muzica chiar daca anumite persoane o cred dusa cu pluta sau o jignesc din anumite motive pe care ea probabil nu a facut sau nu e.Este cate odata mai asa..., dar chiar nu conteaza pentru ca si ea este om ca si noi toti si nu trebuie sa judecati o carte dupa coperta in cazul asta sa o judecati pe ea.Hannah Montana este exact ca ea doar ca mai vesela si prea zambareata.Ea era preferata a tuturor copiilor inca mai este, dar acum nu mai apar episoade noi si alte personaje i-au luat locul.Merit si eu o funda?happy

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Chiar daca amandoua sunt la fel mie nu imi place deloc de Hannah. Dar Miley este foarte tare. Ea a avut curajul sa se afirme si sa faca o schimbare care sa o duca in lumea reala pe cand Hannah a ramas o adolescenta de care lumea se va plictisi daca nu isi va schimba felul de a canta. Eu asta cred.

| notmyname012 a răspuns:

Buna
. despre miley sincer, cred ca este o fata frumoasa, inteligenta sh populara, dar la un moment det, popularitatea asta a afectat-o sh pe ea sh pe familia ei sh a inceput sa se '' destrabaleze"oarecum. dar totusi este o fata OK. sper ca ai inteles ce am vrut sa zic.