| dygas a întrebat:

Solutii anti stres : Eu cand sunt stresat incerc sa fac lucrurile care imi plac, sa ascult muzica, sa ies sa ma plimb cu cineva, sa ies cu masina sa ma plimb aiurea, sa rad cu cineva, sa fac o baie fierbinte.Voi cum va destresati?

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Eu ascult muzica. Avand in vedere ca imi place foarte mult muzica, sa ascult, s cant, e un mod instantaneu de a ma linisti si de a ma destresa insa pentru treaba asta ascult doar rap care sa aiba legatura cu problema mea.De obicei am probleme cu cei care nu au incredere in mine as ca ascult melodii gen"arata-le la toti", etc.tongue
Imi revin instantaneu si imi iau treaba de la capat linistita.

| andreeaoprea a răspuns:

Eu ies si ma plimb singura pana ma calmezbig grin sau citesc carti