| titusfresj a întrebat:

Sondaj! Cine a fumat iarba de aici? Ce senzatie ti-a oferit?

Răspuns Câştigător
| conflict a răspuns:

Daca vrei sa-ncerci si tu, nu iti recomand sa cumperi toate tampeniile de la "magazinul de vise".
senzatie - high!

| Ciotea_Giulio_1996 a răspuns (pentru conflict):

E chill, nu e panica, este cand ma scurg. laughing

53 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu nu si nici nu sunt curioasa.

| Bishop a răspuns:

Incep sa vad tot mai des intrebari de acest fel pe TPU, bai fratilor, voi vreti sa va apucati de droguri?

| Cryssy a răspuns:

Eu nu. Si nici nu as face asta niciodata. happy

| Sabwy a răspuns:

Am luat droguri o data. da nu e cine stie ce.

| www a răspuns:

Da. Incearca si vezi...

| Jonsdottir a răspuns:

@barbyr0z. ex. fantadelamaye vaca nu radewinking

| r8driver a răspuns:

Eu si o fac si acum!

Senzati { te simti ametit, razi foarte mult, ai chef de sex}

Numai ca trebuie sa stii sa o controlezi sa nu intri an paranoia.

| r8driver a răspuns:

Si de ce sa nu raspund, unde sunt eu e legal nu poate sa-ti interzica nimeni nimic.

se cumpara drogurile de la magazin.

| r8driver a răspuns:

@alessyca daca fumezi pentru prima data a-ti este un pic rau, dar daca te-ai anvatat este ca si cum ai fuma tigari obisnuite.

| Artemiss a răspuns:

Eu da ...de curiozitate... dar a fost odata si nu va mai fi...Senzatia difera de la o persoana la alta...si conteaza si starea ta de spirit...
Razi mult, vorbesti aiurea...ai o stare de calm sau esti agitat, violent si plangi...depinde...
Nu imi pare rau ca am incercat...toti mai facem greseli... dar conteaza ca nu o sa o mai factongue

| alessyca a răspuns:

Eu
happy nu e cine stie ce doar te doare capu' in ultimul hal [nu te sfatuiesc sa-l misti dintr-o parte in alta] ti-e putin rau si iti vine sa razi sau sa plangi depindetongue

| alessyca a răspuns:

Da asta asa e da depinde si de cantitatea fumatalaughing adica daca pe o tigare de 4-5 fumeaza doar 2...

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Hmmm...eu o datablushing
si radeam ca vacastraight face! nu may vreau[-x

| titusfresj explică:

Eu am fumat... dar vreau sa vad ce zice lumealaughing...

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Eu nu si nimic nas face asa ceva straight face

| paulthegame a răspuns:

Am fumat cam 3 luni eram tot eu exact la bine in Spania iarba pura nu căcaturi stropite, aia pura e regina maria la spanioli, nu la toată lumea e la fel dar la mine le auzeam gândurile la oricine mă întâlneam pe strada putea sa fie 1 sau 1000 de persoane, bine vb de cumpănă vieții într-un cuvânt Telepatie.

| Alex1 a răspuns:

Eu,o data pe saptamana,stari de euforie,ameteala[placuta],relaxare, chef de ras, apetit crescut, si multe altele, cauta si tu pe google sad|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca ti-ar raspunde cineva? chiar daca a facut-o, nu m-a tentat niciodata, nu inca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaca nu rade, numa dupa ce fumeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Țin foarte mult la sănătatea mea ca să prostesc cu astfel de lucruri!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de starea in care te afli.
Daca esti suparat, cazi in "butoiul cu melancolie", daca esti vesel... e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E binebig grin singura parte nasoala e ca nu prea esti coerent cand vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Senzatia este de bine pentru ca se declanseaza reactii chimice la nivelul creierului si se "pompeaza" hormonii placerii. In rest razi mult, vezi lucruri obisnuite care pare extrem de interesante... mai inventezi cate ceva laughing si tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suer tare ...relaxare completa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate fumati Marijuana pura si Hash bun, sa vedeti calitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fumat la ziua mea cind implinisem 18 ani. O experienta nu chiar placuta. Am aiurit vreo 3 ore jumate. Nu imi puteam veni in fire, cind imi amintesc ma umgla risul laughing insa atunci am ajuns intr-un moment cind plingeam si acest moment ma sperie cel mai tare big grin Nu imi pare rau, o sa am ce-mi aminti cu privire la 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...si eu fumez cam odata la saptamana asa...la inceput ziceam ca nu fumez decat de cateva ori si gata, d de unde ca acum cam des si nu e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu nu inteleg dc nu ai recunoaste eu vreau doar sa nu ma vada mama, mare chestie da domne am fumat/inca fumez/si voi continua sa fumez rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iei la misto fraierii care te-ntreaba cum e sa fumezi iarba. Si pe aia care nu stiu sa scrie.