| SexyBoy01 a întrebat:

Sper ca ma poate ajuta cineva am mare nevoie de liga 1 la pes2010 si pe net nu gasesc pentru ca caut de saptamani intregi.Va rog frumos sa ma juta cineva sa imi deie un link aici sau la adresa de mess lau_dx10@yahoo.com.Multumesc si craciun fericit.

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=QUIHY1FK intra aici si astepti 30 de secunde apoi undeva in dreapta scrie Regular Downland dai acoolo apoi cand se termina de descarcat il dezarhivezi, si apoi cred ca te descurci :D

2 răspunsuri:
| Jeff4Ever4Me1Lov3You a răspuns:

RPes v3 e cel mai bun.link il iei dupa www.pes-patch.com si dai sus la Pes 2010.

| SexyBoy01 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.