| raulbos123 a întrebat:

Sall joc mt2 si m-am saturat sa gasesc servere de tot ...si m-am hotarat sa fac eu un sv dar am nevoie de ajutor am Un pc cu 4 gb Ram, 2.5 ghz si internet de la RDS dar nu static dar am vazut pe you Tube ca se poate face.Cine ma poate ajuta sa-mi lasati id de mess. Dau Funda+Vot dar si SGA pe sv cine ma juta. Mersi

Răspuns Câştigător
| DraGaLaSuL32 a răspuns:

Salut raulbos123, ce coincidenta, si eu am 4gb ram si internet de la RDS, as vrea sa colaborez cu tine, deoarece si eu m-am saturat de aceste servere.Id-ul meu de mess este :bunica.stefan.Dar te anunt ca as vrea ca acest server sa fie un pvp classic! O zi buna.

| raulbos123 explică (pentru DraGaLaSuL32):

Te-am bagat in lista sa-mi dai un buzz cand esti on