| eubahhh a întrebat:

Spune-mi un site unde pot sa particip la concursuri(sport, muzica, cultura.) gratis! pleaseeeeee multumesc

5 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

Iti recomand www.thinksmart.ro.

| dyanna_7195 a răspuns:

Pai ai putea incerca pe http://www.conquiztador.ro/ este un sait cu intrebari de cultura generala;)

Bafta!;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Larisa măi dragă, pe tine te interesează un site care să te informeze despre concursuri sau...sau crezi că se poate face sport pe site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai asa pe net:concursuri de sport, muzica si cultura gratis

| AlexaCh a răspuns:

Conquiztador asta contine ce vrei u si chiar mai mult! succes!