| anonim_4396 a întrebat:

Spune un lucru mai frumos decat o noapte relaxanta la o terasa jucand sah cu cei mai buni amici! tongue Se da funda pe idei geniale.

3 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Sex.
Tot noaptea, poate fi tot la o terasa.

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

O seara cu cei mai buni prieteni acasa, povestind orice(amintiri), un suc o gustare etc, cel mai important e compania celor mai buni prieteni, desigur o muzica buna sa nu lipseasca.Nu uita comunicarea.Conversatiile excelente strang prietenia.Intreaba-ti prietenii cei mai buni ce zic. Fara ceilanti in jurul tau, nu e chiar asa de satisfacator.

| pufuulets a răspuns:

Poii daca ai prietena[iubita] invit`o sa va uitati la un film sau la cinema.
O excursie de cateva zile la mare sau la munte cu niste prieteni apropiati sau familia.
O noapte distractiva in oras, in club la o terasahappy
Sa organizezi o petrece cu amicii taii la tine sau la un restaurant sa dansazi, vorbiti..etc.
Iti inviti un prieten la tine sau o prietena si stati la pc vb cu prietenii facetii un id` si va bateti joc de eilaughing)rolling on the floor)