| AlexutuDeiu a întrebat:

Spuneti-mi cat mai multe moduri de popularizare a unui site / comuntate

2 răspunsuri:
| niculita4tpu a răspuns:

Site-uri de socializare, directoare, comentarii pe bloguri sau apelezi la profesionisti happy sau reclama ppc

| mesabbsta a răspuns:

Fă-i reclamă pe reţelele sociale (facebook, twitter, blog, hi5 etc), roagă câţi mai mulţi prieteni să le spună tuturor cunoscuţilor lor de el, intră în parteneriate sau roagă alte site-uri/comunităţi mai populare să îţi facă reclamă.
Fundă? happy