| HaidauGeorge a întrebat:

Spuneti-mi cateva jocuri mmorpg, gen metin2. Va rog ajutati-ma!

8 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

CABAL Online, Dekaron, World of Warcraft, Dota, League of Legends etc. www.mmohut.com

| Visionfree a răspuns:

Ascunselea, la fel de intercativ si clasic in acelasi timp(a rimat, ce chestie).
Os a capeti cocoasa, o sa iti strici ochii si ai sa te izolezi daca mai stai cu orele jucadu-te la computer niste jocuri idiote care nu te ajuta catusi de putin la dezvoltarea ta personala.
Oricum, vita ta, faci ce vrei.

| 2dor4 a răspuns:

Jade Dynasty

| Matei10 a răspuns:

4story, rune of magic... mai sunt dar nu le ma istiu eu Wordl of warcraft

| alexandra_4619 a răspuns:

Buna 4sroy :Xmetin2 freeMs fundita?

| crysty098 a răspuns:

Aion e un joc mmorpg gen metin

| Elezar a răspuns:

4story e un joc mmorpg foarte foarte frumos misiunile sunt explicate cum trebuie si cresti foarte usor, in grupa e cu totul invers.