| UsErNaMeTPU a întrebat:

Spuneti-mi niste retele sociale asemanatoare cu yahoo (sa descarc programul nu in browser ca facebook ) funda

Răspuns Câştigător
| blueorange1302 a răspuns:

Skype

9 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Skype, msn messenger dar ca la yahoo prietenii tai trebuie sa aiba si ei cont, altfel vorbesti singur

| Ionait a răspuns:

Tu stii ce inseamna o retea sociala?

Poti incerca: MSN Hotmail, Skype, AIM.

| boogdan91 a răspuns:

Te referi la programe de chat banuiesc.skype, messenger, hotmail,aim, hotmail, etc

| Diiiaaa a răspuns:

Skypehappy

| venusdoom a răspuns:

Incearca twitter

| xDavidx a răspuns:

Salut! O alta retea sociala aproape mai buna ca yahoo este Gmail, nu este asa de populara, si in plus este mai sigur sa ai cont pe Gmail fiindca ati poate pastra datele secrete impotriva ochilor curiosi happy
Bafta!

| פרנקו a răspuns:

Noul yahoo iti da posiblitatea de a vorbi de pe yahoo pe facebook! Funa! Sau windous live mai este.;)funaaaaahttp://www.sb13.tk/

| DaReZon a răspuns:

Hotmail

| lumylyvy a răspuns:

Gmail

Întrebări recente