| rEyFoRY0U a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum trebuie facut un oracol (ce intrebari si etc...)

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Ce apreciezi cel mai mult la prietenii tăi?
Care e cel mai mare defect al tău? Dar calitate?
Care e culoarea, floarea, ţara, pasărea, poetul tău preferat?
Cine e eroul tău?
Spune care e numele tău preferat.
Ce ai visat ieri noapte?
Ce ai dori să spună Dumnezeu când te vede intrănd pe porţile Raiului?
Îţi place să dansezi?
Ce ţi-ar plăcea să primeşti de ziua ta?
Scrie-ţi epitaful.
Când ai râs (sau plâns) ultima oară?
Te gândeşti tu la ceva. Xoxo.

4 răspunsuri:
| MysticWayz a răspuns:

Cum te cheama? Cati ani ai? Care e culoarea / animalul tara / orasul / copacul/ floarea ta preferata? Sunt multe intrebari :...Care e mancarea ta preferata, bautura ta preferata? Care este filmul tau preferat, care este cantecul tau preferat, formatia ta preferata?

Sper ca te-am ajutat si sper sa primesc fundita

| chocolate27 a răspuns:

Te poti inspira de aici: http://oracolulmeu.ro/

| Marcela a răspuns:

Oracol... waa si eu faceam love struck
pai.trebui sa pui la inceput...``un salut de inceput``
apoi...
``numele``
``de unde esti``
zodia, data nasterii,
ce haine iti place sa porti, ce masini iti plac, ce animale iti plac, ce culori, ce muzica,. anh intrebari din astea.
pai `` ai 3 intrebari pentru mine?``-- adica pentru tine tongue
apoi pe 3 pagini iti lasi gol si 3 le indoi... unde pui tu raspunsurile tongue
sunt ca niste intrebari private. ceva de de genu dar nu este neaparat tongue
apoi
``vrei sa imi lasi o amintire``
si apoi un salut de ramas bun!``

cam asa ar trebui sa fie un orakol tongue
sper ca te-am ajutathappy

| denisa_2705 a răspuns:

Paaaaaaai...in 1 rand u trebuie sa scrii mumos in el in al 2 lea rand trebuie sa pui intrebarile:::: cum te cheama? cati ani ai? ce zodie esti? ce nr de tel ai? in cazul tau daca esti la scoala sa mai intrebi daca ai fumat? ai prietena sau prieten? placi pe cineva? pe cine placi? si vba ta etc