| Asyul95 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste expresii pentru a inchide gura unui baiat!
Funda!+vot!

4 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Pai...sunt buna la expresii dar zi-mi cam... in ce contesct?

| kriss_3477 a răspuns:

Cateodata te poti folosi de ce iti spune el, daca esti nervoasa spune-i tot ce-ti vine la gura, sau daca iti spune ceva ii poti spune:" Vorbeste cu degetele(sau cu mana), sau daca iti spune ceva ce nu este adevarat ii poti spune: "Nu fi prost ca de obicei!''
Depinde de situatie si daca mai vrei si altele id-ul meu este : krys_anu_mihu3@yahoo.com

| cristina_8303 a răspuns:

Iti propun :''ma lasi in pace!''
''mai taca-ti gura!''
''daca nu ma lasi in pace,iti dau ignor! promit!''
''n-am ce vorbi cu prostii''
''n-ai cu cine vorbii de ma bagi pe mine-nseama?''
sper ca ti-am fot de folos si, daca e bine, vot! plz

| cristina_8303 a răspuns:

''taci din gura'' ''lasa-ma-npace'' ''n-ai cu cine vorbi de ma bagi pe mine-n seama'' ''daca nu ma lasi, iti dau ignor''