| Smile4me4ever a întrebat:

Niste expresii cu care sa le inchid gura unor nesuferite?winking

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Asyul95 a răspuns:

-Auzi am vazut-o pe mama ta cacandu'se prin santuri,cred ca ii iei exemplul nu?
-Tu,am auzit aseara la tv ca se poate cumpara creer pentru cei slabi la minte! Nu vrei sa te interesezi.din pacate nu ai nici un gram de creer
-Te-ai uitat duminica la schimb de mame? asa-i ca ar fi tare sa fie schimb de persoane din scoala, pentru ca numa asa am scapa de tine!
-Tu, vezi ca tis trasparenti pantalonii!laughing
-Tu grasa/slaba cand ai de gand sa slabesti/te ingresi (Aceasta propozitie este doar daca doresti sa jignesti)
-Acuma scuza-ma draguta daca iti spun o intrebare: -Cand te-ai spalat ultima data!
Toate astea dor daca le spui!
Succeslaughing

| hatze a răspuns:

Injuraturi sau alteceva!?

| Smile4me4ever explică:

@lucia, orice. Numa sa fie garantata tacerea lor.

| rokkytsarokk7 a răspuns:

Tacy din gura ca s-ar putea sa ramai fara dinti in gura aia spucata... daca iti dau o perversa s-ar putea sa ramai cu dine-puza-lipsa-gaura.happyhappyhappyhappyhappy