| amstaff a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri care merita jucate! actiune, aventura, grafica sa fie k la tomb raider sau prince of persia... poate ceva cu >sange:...mc

9 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Jocurile sunt multe si nu necesita prea multa minte ca sa le joci. Ai incercat insa sa trezesti curiozitatea din tine sa creezi tu un joc? E mult mai palpitant decit sa omori entitati chiar si daca o faci intr-o baie de sange.

| DenissaDeea a răspuns:

Un super joc mi se pare jocul Global-Wars/dar trebuie sa descifrezi regula jocului/e un joc si pentru fete si pentru baieti si se desfasoara in timp real/totodata cand il joci devine foarte distractiv... daca te loghezi si iti place te pot ajuta prin mesaj privat pentru a intelege putin jocul si cum se joaca...

| gabrielutzu a răspuns:

Tom si jerry, nesquick, ice age 2, mos craciun si spiridusii.

Răspuns utilizator avertizat
| amstaff explică:

Gabriel cred ca nu ai inteles mesajul meu...am spus sa imi recomanzi niste jocuri nu sa imi spui ce jocuri joci tu...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ice Age 2, No One Lives Forever2, Prince of Paresia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt bune inuyasha demon battle si daca nu-ti place cauta pe google jocuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pricep cuvantul. aaa stai asa nul pricep pentru ca nu exista! si sunteti prosti

| DarkAngel98 a răspuns:

God of war(pentru playstation) blades of time si indiana jones