| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pentru pc, care va plac voua mult... cel mai bun fundita

7 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Madagascar, Madagascar 2, spirit season the little ghost story, sims 2, sims 3, pet race, plants vs zombies; jocuri de pc de pe situ asta : www.bigfishgames.com; super cow; Zuma deluxe; Zoo tycoon; chicken invaders 2; harry potter (toate)

| yaVanilla a răspuns:

Zombie bowl-o-rama
burger shop
turbo pizza
turbo subs
winking

| JaneEyer a răspuns:

Pai,de curadn am reinceput sa joc Insaniquarium Deluxe,Fedding Frenzy,Pizza Frenzi,The Sims, Cautatorul de aur, Harry Potter(joc)...Nu prea stiu ce sa mai zic, sunt multe jocuri, insa mie doar astea mi-au venit in cap acumlaughing. Sper ca te-am ajutat. Distractie placutahappy

| Raduku_1530 a răspuns:

Euro Truck Simulator, Fifa2003, Fifa 2007, Fifa 2010, Fifa 2011, Rigs of Rods, Pes 2010, Pes2011, Sims2,Sims3,Counter Strike 1.6, Counter Strike Bestial, 18 Wheels of Steel Haulin, Gta San Andreas, Gta 4, Farming Simulator 2010, Farming Simulator 2009, Farming Simulator 2008, Need for Speed Most Wanted, Call of Duty sper ca ti-a fost de folos. Fundita?

| Effy12 a răspuns:

The sims 3 si the sims 2:) si alte jocuri manager mode intra pe site-ul asta www.iwin.com

| Sas a răspuns:

Assasin`s Creed, Red Dead Redemption, Mafia 2

| Victor_4819 a răspuns:

NFS Hot Pursuit, NFS Unndercover, Splint Second, GTA San Andreas, Call of Duty (4, 5,6),Darksiders,Counter strike version pack 4, Euro truck simulator.