| ioradu a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pentru petrecere si cum se joaca(cu saruturi! funda

Răspuns Câştigător
| iuliana40 a răspuns:

Sticluta cu saruturi:TRebui se in varta cineva o sticla daca pica t la D ebine si dupa aia mai invarti o data apoi daca pica la C amandoi se saruta si tot asa.
Mai am un joc doar ca e cam pervers dar ti-l zic.
Trebuie vsa te dezbraci si sa alergi intr-un cerc si sa prinzi o fata si apoi sa o strangi in grate apoi te mai invarti si te saruti apoi te mai invarti si (acum vine partea aia laughing ) si trebuie sa faca fetele
lab* la baieti.

1 răspuns:
| Afdsa a răspuns:

Cine ar vrea să se sărute cu un cocalar? thinking