| 03aprilie a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste nume de fete si de baieti. Cum va numiti? Ma puteti ajuta? Fundisca pentru cel mai bun raspuns, iar restul voturi.

7 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

Salut eu ma numesc Adrian iar nume de baieti:Marius,Matei,Albert,
Numa de fetebig grinayana,Andreea, Ramona, Miruna.

| NicoleSova a răspuns:

Hi eu ma numesc Niki, Nume de baieti: David, Robert, Sabin, Damian, Armand, Nichita, Alfred, Catalin, Bogdan, Rian, Filip. Gabriel etc. Nume de fete: Pamela, Lorena, Polina, Cleopatra, Elena, Mirabela, Isabell, Georgeta, Gabriela, Abigail, Patricia, Gina, Elenora, Livia etc. Sper ca am fost de folos. pup

| Anamaria2000_3331 a răspuns:

My name is Anamaria.Nume de fete :Nicoleta,Alina,Monica,Lavinia,Roxana,Iulia,Elena,Alexandra,Claudia,Irina,Mihaela,Teodora,Floarea,Mary,Luiza,Cristina, Anca, Andreea.

| ellinaaa a răspuns:

Hey ma numesc Elina siiiiiii nume de fete...:daria, lorena, flora
si de bieti:adiii, alex, nu stiu

| romeo29 a răspuns:

Romeo

| Elena1990 a răspuns:

Un nume frumos pentru baieti ar fi Mario sau Matei. Pentru fete Maya este unul din preferatele mele.

| CoNy_5377 a răspuns:

Pai, eu ma numesc Sebi. Nume de baieti, hmm thinking Sa il cheme Iustinian sau Lorian, Iulian, Eusebiu, Cornel, Alexandru, Roger, Flavius, Robert etc. Si nume de fete: Alexanda, Bianca, Adriana, Catalina, Cristina, Ioana, Claudia, Ana-Maria, Lavinia, Mihaela, Iuliana, Iulia, Medeea si Naomi. Sper ca ti-am fost de ajutor happy.