| sabinaelena a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste povesti de groaza! Cele mai bune primesc

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Nu cred ca vrei sa stii. Cele mai tari povesti de groaza sunt din lumea reala sau nu. Ce este real si ce nu este? Daca vrei povesti de groaza te poti speria si de umbra ta. Daca iti spun povesti de groaza reale nu mai dormi toata noaptea.

5 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Cu asemenea foto la user pai sa stii ca ESTI DE GROAZA laughing

| pUpSiQQQQ a răspuns:

Mdaa.Era o familie:sot, sotie si 2 copii(sora si frate). Ei traiau intr-un sat.Baiatul a trebuit sa plece de acasa ca sa invete la oras, sa gaseasca un serviciu, iar tatal sau a inceput sa bee si sa loveaska in sotie si fiica.Intr-o seara barbatul veni ametit si a ucis sotia si fiica. Cind vazu-se ce facu-se a inceput sa inteleaga s-a ucis si el.Cind baiatul veni acasa, vazu ca casa era pustie si a inceput sa intrebe de sateni, ce s-a intimplat unde-s parintii. Ei i-au explicat, baiatul a vindut casa si a cumparat un apartament in oras.Cind statea intr-o seara(el traia singur)si minca, auzise ca cineva batu la usa.Cind a deschis usa a ramas incremnit era tatal sau. El mirat a intrebatbig grinar cum nu-i posibil, me-au spus ca esti mort. Tatal sau i-a spus ca toate acestea au fost niste vorbe.Baiatul la chemat in casa, au mincat impreuna.Baiatul din greshala a scapat furculita si a vazut ca tatal sau are copite. S-a ridikat speriat si a intrebat.,, Tu esti drak?". Tatal saus triga,, Da!". Dar trebuie sa stii cum il spui, sa-i contrezi pe toti si atunci la urma sa strigi, dar tare.Noi eram vreo 5 fete si un baiat ne-a povestit noi toate nu stiam in care directie sa fugim.

| ColOreDdrEaM a răspuns:

Era odata o fata singura acasa, intr-o zi de vineri, 13 noiembrie...deodata usa se deschide brusc. Fata se uita, nu e nimeni. Se duce la oglinda sa se pieptene. In spatele ei era fostul ei, care murise acum jumatate de an. Ea isi gasise alt baiat. El a spus: "Asta pentru ca m-ai inselat.", si o zgarie pe mana. Ea spune: "Dar nu te-am inselat. Ne despartisem cu o luna inainte sa mori straight face". El tace. Noul ei iubit apare: "Cine esti?", la care fostul: "O fantoma". Ea ii da cu un ruj in cap fostului. El se enerveaza si o omoara. straight face Ce imaginatie tampita am laughing.
Pup :*

| Sweety_3695 a răspuns:

Intra pe www.spectrulrealitatii.ro Acolo sunt cele mai tari povesti d groaza:)

| bmcriss a răspuns:

Nu stiu daca The BlairWitch project este pe www.spectrulrealitatii.ro
Daca intr-adevar vrei ceva de groaza, cauta detalii despre asta.Este fapt real intr-u totul