| razvanbanu11 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste versuri scurte de dragoste pentru o felicitare, nu prea multe.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

"Cine este aceea care se iveste ca zorile, frumoasa ca luna, curata ca soarele, dar cumplita ca niste osti sub steagurile lor?" - (Cantarea Cantarilor.6:10)

| raduradu2014 a răspuns:

Dragostea adevarata nu are un sfarsit fericit pentru ca dragostea nu are sfarsit

| GigiMD a răspuns:

Cine te opreste sa cauti singura ceea ce-ti place? http://felicit.eu/dragoste/

| Florinut1009 a răspuns:

Tu esti ca o stea, iubirea mea :* si as vrea ca dimineata cand ma trezesc sa te sarut, de singuratatea vietii ca sa uit, in brate sa te strang usor si sa iti spun cat te ador :*. E binee? laughing)