| Unforgetit a întrebat:

Spuneţi-mi şi mie Nume de familie in ordine alfabetică. Funda şi vot!

Răspuns Câştigător
| Jello a răspuns:

1. Popescu
2. Popa
3. Radu
4. Ionescu
5. Şerban
6. Matei
7. Mazilescu
8. Gheorghe
9. Constantin
10. Stan
11. Pop
12. Dumitrescu
13. Mihai
14. Ioniţă
15. Dumitru
16. Dinu
17. Tudor
18. Dobre
19. Barbu
20. Ştefan
21. Florea
22. Ene
23. Vasile
24. Marin
25. Ghiţă
26. Georgescu
27. Stoica
28. Diaconu
29. Diaconescu
30. Mocanu
31. Oprea
32. Ichim
33. Voinea
34. Dochioiu
35. Albu
36. Boariu
37. Tabacu
38. Chiţu
39. Manole
40. Cristea
41. Toma
[scuze dar nu sunt in ordine alfabetica]
Sper ca te-am ajutat
Pa, pa

4 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Ardeleanu,blaga,burean,craus,calinescu,david,moldovan,norar,morariu,tirca

| Lollix a răspuns:

Arade, Bejan, Cristea, Danaila, Epure, Fartusnic, Gheorghita, Huminic, Ionascu, Lepadatu, Manolache, Neagu, Oprisan, Profir, Radu, Salceanu, Şerban, Toea, Ţaru, Untaru, Vegrea, Zimbru. cu si,ca,cu,w, x, y nu prea gasesti. si cu clelalte. exista toate care ti le'am zis, crede'ma.laughing

| Nicoleta99 a răspuns:

Albu, Balan, Bejan, Bratescu, Chiriac, Ciuraru, Constandache, Crisan, Cucu, Diaconita, Dobrin, Ganea, Gologan, Manolache, Maxim, Mocanu, Muntenita, Nedelcu, Petrea, Popa, Popescu, Rosca, Stanculea, Stelea, Stoica, Tarbuc, Toader, Ursachel, Visan, Zaharia.

| camiix a răspuns:

Abrudan andor bejera bradea buzlea campan cuc fildan gavra gherdan leucuta martin matiu moga nan negru pahonea pasc rat strete suiugan tanca tesan tirteu tocai toderoiu todorean vesea. sper ca te-am ajutat`