| AnonimVMV a întrebat:

Salut, imi spuneti si mie in ce limbaj as putea sa fac urmatoarea etapa.
Vreau sa fac un tabel cu nume in HTML si sa am un buton pe care daca apas sa se aranjeze numele in ordine alfabetica.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Daca il tabelul il faci in html foloseste acelasi html pentru a crea un drop-down cu functiile de care ai nevoie

| AnonimVMV explică (pentru Baton):

Nu asa, cum este la siturile acestea de vanzari de pe internet, aranjare dupa pret, crescator si descrescator.

| Baton a răspuns (pentru AnonimVMV):

Il poti face ori din html ori cu php cu interogare in baza de date
tu de fapt ce vrei sa faci?

| AnonimVMV explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. Am aflat ceea ce aveam nevoie. Pentru cei care au aceeasi problema ca mine uitati linkul unde am aflat ceea ce aveam nevoie: http://do-web.com/jsort/demo