| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film cu fantome plss :d

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tot un serial:"Mesaje de dincolo", in fiecare zi de luni pana vineri de la 21 pe AXNwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Serial: Supernatural. O adevarata enciclopedie a fantomelor si monstrilor din toate filmele.

| Cory89 a răspuns:

13 Ghosts (e mai vechi, dar fain), Ghost Month, Alone, The Amityville Horror, Mirrors, White Noise, Ghost Ship, Silent Hill :-ss :-ss :-ss Vizionare placuta!

| Mara_4803 a răspuns:

Daca iti zic imi dai fundita? plizz. deci bloody mary, mirors si silent hill.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Al saselea simtwinking.

| GeaninaSS a răspuns:

Am vazut un film de groaza... nu era cu fantome, dar era cu zombi laughing "Dead Snow" chiar mi-a placut happy