| Adrian_Ilie_1996 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un nume de fata care sa nu contina litera "a". Sa nu fie gen : Lili (Liliana), Flori (Florentina) etc. Si sa nu fie nici nume straine. Fundaaaaa. happy

5 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Nicole.

| Rax a răspuns:

Daca este nume de fata,si mai ales romanesc, se va termina automat in ''a''sau va contine, mai putin unele posibile nume straine de fete, nume ca Lili sau Flori sint doar prescurtari, repetari de silabe...as fi curioasa sa aflu si eu niste nume.winking

| Bwoy a răspuns:

Carmen

| Marin_Ann_1996 a răspuns:

Betty

| Spenea_Marius_Alexandru_1998 a răspuns:

Am gasit eu nume de fete care sa nu contina litera a Zoe Teo si mai ales Ingrid