| MaddSkillz a întrebat:

Care este singurul nume PUR romanesc de fata care sa NU contina litera A?

Răspuns Câştigător
| Vokii a răspuns:

Zoe?
Ines?
Ingrid?

| MaddSkillz explică (pentru Vokii):

Doar zoe e romanesc ^^

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeni,Lili,Flori,Luci.Sunt romanesti, cunosc destul de multe persoane cu numele acestea.Numai bine wave

| ßßѕℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Acestea nu-s prescurtari? Adica de la Liliana, Floriana/Florentina, Luciana, Jennifer? Adica nu vreau sa te contrazic, dar si pe mine ma cheama Bianca si mi se spune Bibi, deci eu cred ca sunt doar prescurtari big grin

| MaddSkillz explică (pentru ßßѕℓ):

Ba da! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| iuliasz14 a răspuns:

Elencu
sau
Alencule

| ßßѕℓ a răspuns:

Carmen

| Bittersweett a răspuns (pentru ßßѕℓ):

Acesta are a.dar nu la sfarsit.dar tot are a.

| ßßѕℓ a răspuns (pentru Bittersweett):

Lol citisem gresit intrebarea, credeam sa nu se termine in a..atunci Irene?

| Miawww a răspuns:

Ingrid