| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Spuneti-mi un program care sa imi poata merge un film dar sa poata sa puna si subtitrare si is accepte format Iso dar sa nu fie BS.Player CA AM INCERCAT DA NU ARE SUBTITRARE sau un program care sa ma ajute sa transform formatul filmului.
Va rog ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti WinRAR si instaleaza-l dupa care da click dreapta pe fisierul ISO si da pe "Extract Here...". Apoi, ia-ti VLC si dupa ce il instalezi mergi inapoi in folderul in care ai dat Extract. Pune numele subtitrarii (In afara de extensie) la fel ca si cel al videoclipului si apoi decat da dublu-click pe video. : Sper ca am fost de folos. happy

| bebelusha93 a răspuns:

Buna! VLC e un program bun, se descarca si se intaleaza usor.Eu orice video il vad in vlc.