| XxAsyxX a întrebat:

Cine stie un program sau vreo metoda de adaugat subtitrare la film (permanenta) fara sa trebuiasca sa schimbi timpul filmului. In momentu asta am filmu in format mp4.

Răspuns Câştigător
| Buutu a răspuns:

Cu ajutorul programului Total Video Converter!

| XxAsyxX explică (pentru Buutu):

Merge sa bag mai multe filme de odata? Si cand zic ca nu vreau sa schimb fisierul filmului ma refer ca ar fi frumos sa nu trebuiasca sa il fac convert doar sa aduage subtitrare, poate sa faca asta?

| Buutu a răspuns (pentru XxAsyxX):

Da poate să convertească mai multe video-uri odată, iar conversia nu va avea loc dacă selectezi același tip de format pentru conversie!

3 răspunsuri:
| LaGGeR1990 a răspuns:

A