| SmoothCrimnalnr.1 a întrebat:

Spuneti-mi un program de facut stampile dar sa fie free si sa nu fii logat pe site ca sa il copii.

Răspuns Câştigător
| gratzy56 a răspuns:

Corelul. Functia "Align text to baseline" se potriveste de minune! Nici o stampila nu e complicata in functie de forma, asta e stupid. Complicat poate fi desenul in sine, indiferent ca forma stampilei e romboidala sau elipsa."program profesional de stampile", in Romania, NU EXISTA. Se folosesc Freehand sau Corel. De ce iti trebuie "free"? Sa incepi o afacere? Cu softuri free? Esti simpatic. (nu de alta, dar, ca regula, softurile free NU POT fi folosite in scop comercial... e ca si cum ai folosi un soft fara licenta)
Daca ai nevoie de o singura stampila, apeleaza la o firma specializata. Daca vrei sa te apuci sa faci, apeleaza tot la o firma specializata, de regula se lucreaza in colaborare.
Si inca ceva... profesionist e operatorul, nu programul.Si...inca ceva :Totul trebuie sa fie LEGAL!
Bafta!

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Depinde ce fel de stampile pentru copiisa coloreze? desene flori animale?