| Иαяʋтσ a întrebat:

Spuneti-mi un site unde e prognoza meteo pe zilele anterioare.Sa scrie acolo si presiunea atmosferica, vantul etc. Pe mine ma intereseaza vremea din 26, 27, 28 ianuarie 2012. Funda! Scuze categoria.

4 răspunsuri:
| Gabonne1982 a răspuns:

Www.meteoromania.ro.Vezi ca au si arhiva si poti gasi zilele care te intereseaza.Scotoceste bine site-ul si vei gasi;)

| AAannaaaa22333555 a răspuns:

Accuweather.com
scrii acolo tara si localitatea care te intereseaza si iti da prognoza pe 3 zile/o saptamana. Funda?big grin

| AAannaaaa22333555 a răspuns:

Accuweather.com
scrii acolo tara si localitatea care te intereseaza si afli prognoza pe 3 zile/o saptamana. Funda?big grin

Întrebări recente