| IcsD a întrebat:

Statusuri... daca n`aveti ce sa faceti tongue

De preferat statusuri despre fete si baieti nu acelea cu glume sau dnd.

Dau fundita!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adina a răspuns:

•Nu-l lasa pe cel care te face sa suferi sa se creada superior.Zambeste-i! asa ii vei demonstra ca tu esti cel bun si el cel rau!happy

Nu e un vis si nicio fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietzii tale... Care contzine clipe dulci, da` si amare

Adevarul costa scump, o sa-ti demonstrez... Dar ce vreau e sa te fac sa realizezi, Ca daca tu ignori tot ce te-nconjoara, Asta nu inseamna ca o sa dispara!

si fii convins ca in final ai sa vezi, ca acum nu-ti pare rau pentru ca nu-ti dai seama ce pierzi, dar vezi in data ce vei realiza, o sa-ti para rau dar, eu n-o sa mai vreau sa fiu a tawinking

In spatele unui vis, se ascunde un cosmar dar nu incerca sa visezi caci problemele incet dispar love struck

Dc privesti in trectul indepartat? cum poti sa miniti o fata care te-a respectat?

Imi amintesti de trecut, imi amintesti mereu, cine a fost cu tine cand a fost mai greu, timpul trece repede nu-l poti oprii chiar de vrei sa ma uiti tot iti vei aminti

Sa stii ca e despre ce faci E despre cum faci Despre cum te-mbraci Cum se uita ceilaltzi Cand mergi elegant, incet, apasat Chiar si fetele se uita lung (oo

Dar roata s`a intors cu se intoarce mereu acum prt mine e simplu pentru tine`i mai greu.

Aparentele inseala, un zambet nu se compara, tot ce e pe dinafara.INAUNTRU TE OMOARA

Poti sa te pui in genunchi chiar acum... Chiar de incerci sa te scoti nu ai cum [love struck]"

Ne leaga`zambete` si`lacrimi` Ne Leaga`o prietenie`Fara Margini"

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine... Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•"

Copilu` din mine se tine De nebunii intruna Dar nu-i pierd urma Il voi pastra in suflet pentru totdeauna:X

sunt asa cum sunt, cum nimeni nu ar vrea sa fie...sunt EU si atat!, cu nimic mai deosebita, dar, totusismug ^DIFERITA^

Tine minte de unde ai plecat. Tine minte cine nu te-a tradat.Invata sa simti cine nu te minte. Scuteste-te singur de cuvinte.Ai sa vezi ca o sa-ti prinda bine. Cat sti cine e langa tine

"Si Daca ei Nu O Sa-mi Mai Zica "Noapte Buna". Si Daca Nici Pe Strada Nu O Sa-mi Mai Zica "Buna" Am Prietene Care ma Suna Sa-mi Zica:Fataa, Esti De 1000 De Ori Mai Buna :X

•oAm pus SufLe† in cateva momente `! De azi stop:->Sentimente sad! O sa radhee hee, O sa Traiesc. Dar fara s Iubesc`! Dar mereu, nu uiTa. Vei ramane Special iN viata mea:*love struck•o°"

Plec... dar o sa ma intorc[ candva ] Plang... o sa rad[ candva ] Nu`mi pasa, dar mi-a pasat[ candva ] Nu mi`e bine, dar o sa`mi fie [candva]

Am aflat mai demult ce inseamna sa te doara, am gresit si-am iertat si n-ar fi prima oara, am invatat sa mint sa m-ascund dupa cuvinte, am invatat sa tac si sa fiu mereu cumint3

Ai o viata normala? am sa ti-o dau eu peste kp.winking! am 13 ani sh imi spooi ca gandesc bine.ai avea un shock dk ai sti c cred despre tine.

Voi strange`n pumni ura. imi va urla guraa`. va tremuraa mana`. asta`i razboiul meu cu lume
a`. iar tu vei fii doar unu` intotdeauna

acum` ma intrebi cum o duc` ce`am mai facut`. inainthe` nu`mi ziceai nici macar salut`. HAHA` s`a intors roata ti-am zis c`o sa tzinnn` minthe`

Am crescut!winking`Am lasatin urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!`:-x

cat vrei tu sa pari de gigolo. cand ii vezi ochisorii aia iti piere chefu` de a face misto blushing. •"

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza.hee hee

• de obicei ii citesti rapid. pe cei care iti zambesc si de fapt nu te inghit.winking

ai avut vreodata in viata ta o fata pe care s-o visezi si noaptea? sa nu-ti imaginezi viata fara ea, sa te doara-n 14 de alta? •

"• uneori cred ca as vrea sa am ceva pentru care sa lupt, ceva pentru care sa pot sa ma arunc de la etaj intr-un sevraj si sa mor fara regrete, dar nu stiu nicio fiinta sa merite sentimente. •"

N'am nevoie de educatsie corectha. Sfaturi sau tzinuta decentha.Crithicile sau barfele spuse de vreun ratath.Ptr mine sunt de ***:X~

Imi reproshezi ca nu's la nimic atentha, uneori spui ca par suspektha, te contrazic si'ti zic ca nu-i ajea, sunt atentha cum ai ajunsh un nimeni in fatsha meah [; x]~

Scuza'ma daca sunt prea insistenta, Dar tu estica un drog si eu sunt dependenta sick

Fundita?big grin

1 răspuns:
| c0rn3l1uss a răspuns:

"Acest status este despre băieţi şi fete, nu ca acelea cu glume sau dnd."