| daria12345 a întrebat:

Stie careva cum fac unii 20 de niveluri intr-o zi in Barn Buddy(hi5) sau cum au asa multi bani?!

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Pai daca ai obsecrvat ei o planta cu 2, 000 monede si o vinzi cu 2, 500 deci asa castigi mai mult si se aduna in legatira cu 20 de niveluri pe zi e imposibil eu sunt la nivel 20 si zic de saptamana trecuta nu are cum
Funda?puppy dog eyesbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Ba da poate are caine si inta pe alt cont si pe acel cont isi glleste totii bani si ai revine lui... dar mai este o posibilitata cumpara ridichi rossii si cu avocada mai ia si ingrasaminte si ai fac pe loc...asa faci cupa inmediat, si iti mai da si credite.

sper ca te-am ajutat.

| daria12345 explică:

Joc de mai bine de un an, sunt la lvl 200++ deci stiu toate aceste metode, stiu ca exista un program care ajuta, dar nu inteleg ce si cum.cineva?