| Macriii a întrebat:

Stie careva cum pot ca pe hi5 jocul Barn Buddy sa fie scris in romana?

Răspuns Câştigător
| love4u a răspuns:

Intrii pe profilul tau de hi5, apoi sus ai un fel de menu, langa avatarul acela (hi5 star). Acolo vei gasi |messages|account|log out|. Intrii la account si setezi la limba implicita(Language) romana.

Dupa aceea, intrii in jocul Barn Buddy, si la setari, vei gasi Language, si setezi romana.
Apropo, sunt unele greseli de gramatica, mai bine il lasi pe engleza, jocul nu e inca terminat, se mai lucreaza la el.

Sper sa te descurci, bafta.

3 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Foloseste Google Chroome.
Chiar mergewinking.

| Macriii explică:

Dar unde scrie setari la Barn Buddy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supeeer, supeeer